Relax Masaj - İmrahor Beauty

Relax Masaj

Relax Masaj Nedir ?

Masaj yüzyıllardır pek çok kültürde tek bir basit nedenden dolayı  uygulanmıştır, dokunma güçlü bir iyileştiricidir. Günümüzde bedenimizi, ilişkilerimizi ve yaşam sevincimizi yıpratan hızlı yaşam koşullarından kaynaklanan stres ve zorluklar yüzünden, şefkatli dokunuşlara her zamankinden çok daha fazla ihtiyaç duymaktayız. İster masaj biçiminde olsun ister sadece nazik bir dokunuş biçiminde farketmiyor. Dokunmak bedenimize, aklımıza ruhumuza iyi gelir.

  Yapılan araştırmalar dokunmanın sağlık üzerinde olumlu etkileri olduğunu gösteriyor. Miami Üniversitesi Touch Research Instıtues {Dokunma Araştırmaları Enstitusü} tarafından yapılan araştırmalara göre dokunma; yeterince gelişmemiş bebeklerde kilo almayı kolaylaştırabiliyor, strese neden olan hormonları azaltabiliyor.  Depresyon belirtilerine karşı güç kazandırabiliyor. Acıyı azaltabiliyor ve bağışıklık sistemini güçlendirebiliyor.

Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür.

Önemli olan masaj yaptıran kisinin rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesinin sağlanabilmesidir.

HEMEN BİZE DANIŞIN
Şimdi bizimle iletişime geçerek %5 indirimden faydalan!
0212 979 0137