Profesyonel Makyaj - İmrahor Beauty

Profesyonel Makyaj

Profesyonel Makyaj Uygulaması

  • Makyaj sahip olduğumuz estetiği vurgulamak, farkında bile olmadığımız güzellikleri ortaya çıkarmak için renklerin büyülü uyumundan yaralanma tekniğidir.
  • Her konuda olduğu gibi makyajda da her sene yeni akımlar ortaya çıkmaktadır.

Sevgili bayanlar; önemli olan kendimize yakışanı bilmektir ve makyaj yapmak birbiri ile uyumsuz birtakım renklerin sürülmesinden ibaret olmamalıdır. Doğru makyaj için dikkat edilmesi gereken belirli hususlar vardır. Her şeyden önce kişinin saç, göz ve ten rengi göz önünde bulundurulmalıdır.
Dolayısıyla uyumlu renklerin birlikteliği ve doğru bir teknikle birbirine çok yakın gözleri, belirsiz elmacık kemiklerini ya da çizgi gibi duran incecik dudakları daha belirgin ve çekici hale getirmek mümkündür.

Makyaj yapılacak kişinin giyim stili ve kıyafetlerinin rengi de önemli ayrıntılardır. Tüm bunlar dikkate alınacak olursa ister gündüz, ister gece,ister gelin ve ister sahne makyajı olsun sonuç mükemmel olacaktır.

Profesyonel makyaj tekniklerini; temel ve eksiksiz bilmekten ve kullanmaktan geçer.
Makyaja Hazırlık Nasıl Olmalı peki diye sorarsanız eğer Önce cilt bazı önemli. Benim sırrım baz kremden sonra çok hafif fondöten uyguluyorum yüze kalıp gibi fondöten sürmüyorum. Böylece kalıbın dışında yüze renk veren bir krem gibi kullanarak malzemeleri makyaja doğallık katıyorum.
Profesyonel Makyaj Teknikleri ise ;

  • Makyaj Malzemelerini Doğru Kullanmak
  • Göz Şekli ve Göz Rengine Göre Makyaj Yapmak
  • Yüz Yapısına Göre Makyaj Yapmaktan geçer.
HEMEN BİZE DANIŞIN
Şimdi bizimle iletişime geçerek %5 indirimden faydalan!
0212 979 0137