Ağda Uygulaması - İmrahor, Güzelliğin Uzmanı

Ağda

Ağda Uygulaması

Sadece estetik amaçlı değil, hijyen açısından da tüylerin alınması gereklidir. Kılların yoğun olduğu bölgelerde bakteriler çoğalarak hoş olmayan kokulara sebebiyet verebilirler.

Günümüzde tüylerden kurtulma iki temel yönteme dayanır:
Epilasyon ve Depilasyon
Epilasyon yöntemlerine örnek olarak; iğneli epilasyon, lazer epilasyon, foto epilasyon verilebilir.
Depilasyon yöntemlerine örnek olarak; sir ağda, şeker ağda, cımbız ile alma, ip ile alma, jilet gibi örnekler verilebilir.
Sir ağda bir depilasyon yöntemidir.

Lazer Epilasyon uygulamasına geçiş yapmadan önce her bayanın deneyimlediği bir uygulamadır. Günümüzde de depilasyon yöntemleri içerisinde, sağlıklı ve pratik yöntemlerden birisidir. Ve  daha ekonomik olduğu düşünüldügünden i sir ağda pek çok kadın tarafından tercih edilerek  yoğun olarak kullanılır.

Farklı yöntemler zaman içerisinde tüylerin köklerinin güçlenmesine yol açabilir.{jilet,tüy dökücü} Oysa sir ağda içerisinde şeker barındırmadığı için kimi zaman tüylerin zayıflamasını sağlayabilir.Daha önceki yıllara oranla sir ağda ürün yelpazeside genişlemiş kıl tipine,cilt hassasiyetine ve uygulanan bölgelere göre alternatif sunacak sir ağdalar üretilmiştir.Kişiye özel tek kullanımlık ağda kesinlikle  tercih edilmesi gereken bir üründür. Sir ağda uygulamasında ortamın ve kullanılan malzemelerin hijyeni çok önemlidir.. Sir ağda profesyonelce işini bilen  uzmanlar tarafından ve hijyenik ortamlarda kullanıldığı sürece son derece sağlıklıdır.

Sir ağda işlemi sırasında derinin üst kısmında yer alan ölü deri hücreleri de tüylerle beraber alınır dolayısı ile cilde peeling işlemi yapılmış olacağından, cilde parlaklık ve canlılık kazandırır.Sonrasında uygulanan yağ ile veya tek kullanımlık yağlı mendil ile yapılan temizleme işlemi ile uygulama son bulur.

ERKEKLER İÇİN SİR AĞDA UYGULAMASI

Erkeklerde sir ağda yapabilir mi?
Özellikle büyük şehirlerde bulunan erkek salonlarında sir ağda servisi her geçen gün daha da yaygın hale gelmektedir. Dolayısıyla erkeklere de ağda uygulaması yapılmaktadır. Fakat Burun içi ve kulak içi bölgesine ağda yapılması kesinlikle önerilmez.

Salonumuzda Hijyene önem veren ve vücudundaki kıl  yogunluğundan rahatsız olan beylere belli bölgelere sir ağda uygulaması yapılmaktadır…{koltuk altı,sakal ustü,sırt,gögüs,omuz,bel }

Fiyatlar İçin Bizimle İletişime geçin

SİR AĞDA UYGULAMASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

*Sir ağda uygulamasından önce ve sonra güneşe magruz kalmamak,

*Solaryum öncesi ve sonrasında uygulama yaptırmamak,,

*Cilt yapımızın incelmesine sebep olan her hangi bir ilaç kullanımında sirasında özellikle yüz bölgesine uygulama yaptırmamak.

  • Regl döneminde ağda uygulaması yaptırmaktan kaçının. Regl dönemi kadınlar için ağrı eşiğinin düşük olduğu bir dönemdir. Ağda için en uygun dönem, reglden bir hafta sonrasıdır.

İSTENMEYEN TÜYLER İÇİN VÜCUT KREMİ 150 ML TÜP

Tüm Cilt TipleriTüy Dökücü Günlük Bakım Tüylerin gelişimini azaltan ve kontrol altına alan günlük nemlendirici bakım. Cildiniz yumuşacık ve pürüzsüz olurken ağrıyan bacaklarınızında hafiflediğini fark edeceksiniz.

İSTENMEYEN TÜYLER İÇİN HASSAS BÖLGELER KREMİ 50 ML TÜP

Tüm Cilt TipleriTüy Dökücü Günlük Bakım Tüylerin gelişimini azaltan ve kontrol altına alan hassas bölgeler için kullanılan (yüz, koltukaltı ve bikini bölgesi) günlük nemlendirici bakım. Cildiniz yumuşacık ve pürüzsüz olurken ağrıyan bacaklarınızında hafiflediğini fark edeceksiniz.

İSTENMEYEN TÜYLER İÇİN TER ÖNLEYİCİ ÖZEL ROLL-ON 60 ML ROLL-ON

Tüm Cilt TipleriTüy Dökücü/Azaltici Deodorant Düzenli kullanıldığında tüylerinizin inceldiğini ve çok daha geç çıktıklarını göreceksiniz. Aynı zamanda cildinizi nemlendiren bu özel ürün sayesinde eskiye göre daha nadir ağda, tıraş, epilasyon,… vs. olacaksınız.

HEMEN BİZE DANIŞIN
Şimdi bizimle iletişime geçerek %5 indirimden faydalan!
0212 979 0137